Saturday, August 27, 2011

Brazilian Keratin Treatment before and after/ enne ja pärast Brasiilia KeratiinihooldustThis post is about my friend's hair. I helped to do her the Brasilian Keratin Treatment. Her hair is very thick and frizzy and she is trying to dye her hair from black to light brown, so they are also quite damaged. Previously she has done chemical straightening and her hair did not grow since the hair was just breaking in the ends. Since her hair is very thick it took me 4 hours to do the whole procedure.

Siin postituses on mu sõbranna juuksed enne ja pärast Brasiilina Keratiinihooldust. Tal on naturaalselt väga kahused lokid (nagu vahvlilokid vms) ja väga paksud juuksed. Seetõttu võttis protseduur aega ca 4 tundi. Lisaks üritab ta neid mustast helepruuniks saada ja juuksed on värvimisega üpris palju vatti saanud. Varasemalt lasi ta teha endale keemilist sirgendamist, kuid see on juustele päris kahjulik ja juukseotsad murdusid ära pidevalt. Seega projekt oli põnev ja siin ongi näha, milliseks see hooldus ta juuksed muutis.
P.S.! Ärge unustage võtma osa Giveawayst, mida ma korraldan ja homseni saab veel selles osaleda: http://viublog.blogspot.com/2011/08/minu-esimene-giveaway.html

3 comments:

 1. Tulemus on küll väga ilus :)

  ReplyDelete
 2. Vau, see on küll super tulemus!

  ReplyDelete
 3. Her hair looks great after the treatment :)

  Lubna | ELLE VOX

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...