Tuesday, August 2, 2011

Another Colorama Little piece of my precious garden on my balcony.

Well, I couldn't resist this yellow one (Urban Lemon). It's another nail polish from Maybelline Colorama collection. And now they are in sale in most stores. But what do I  do to make the nail polish last approx a week? First I remove (push them back, not cut) the cuticles with a wooden stick. Then I polish them. That done, I apply a nail strengthener. At this moment I use Microcell 2000 but Trind is also very good. Actually I used Trind for 4 years before I felt that I want to try something new. Next you have to wait until the nails are completely dry and then apply a nail polish. Again, wait until they are super dry. If you don't wait long enough the nail polish stays sticky and soft and comes off. For me the whole manicure with Colorama takes approx 2 hours. After the first Colorama layer you have to put another layer for the colour to be prettier. With one layer it's not even in all places. After that I use a top coat Sally Hansen Mega shine. Love it! It really has mega shine and the nail polish stays on my nails quite long time! So alltogether I put 4 layers on my nails.

Kuna Maybellinne Colorama küünelakid on nüüd allahinnatud paljudes poodides, siis ma ei suutnud vastu panna ja ostsin ka kollase küünelaki (tooni nimi: Urban Lemon). Siin on minu nipp, kuidas küünelakk püsib nädala peal ilusti. õigepealt ma lükkan küünenaha puust pulgaga tagasi (küünenahkade lõikamine pidi need veel tugevamaks muutma). Seejärel viilin küüsi. Aluslakiks kasutan alati head küünetugevdajat, milleks hetkel on Microcell 2000. Trind on sama hea. Seejärel tuleb oodata, kui lakk on täiesti ära kuivanud. Tegelikult see on väga oluline asi ja kogu protsessi juures tuleb alati ära oodata, kui eelmine kiht on täiesti ära kuivanud, kuna vastasel juhul jääb küünelakk nätskeks ja sinna jäävad täkked või see rullub lihtsalt maha. Pärast küünetugevdajat lisan esimese kihi värvilist lakki. Kuivatan täiesti kuivaks ning seejärel teine kiht. Colorama värvidega tuleb kindlasti kaks kihti panna, kuna muidu nad jäävad kuidagi ebaühtlased ja värv veidi kumab läbi. Lõpuks lisan pealislaki Sally Hansen Mega Shine. Minu arvates on see päris hea, kõvasti läiget annab küll ja küüned püsivad nädal aega korras. Tavaliselt läheb mul aega 2 tundi kogu protseduuriga, kuid arvestades, kui kaua see püsib, siis on see aega väärt. Aega võtab just see eelmise lakikihi ärakuivamise ootamine.

13 comments:

 1. Great nail polish! Love the color- its so fresh!

  stylebymj.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Love that nail polish! The color is so fresh!

  ReplyDelete
 3. Eile just vaatasin seda värvi poes :P

  ReplyDelete
 4. honey, join the Marc by Marc Jacobs GIVEAWAY on my blog: http://allegrabj.blogspot.com/2011/08/600-followers-giveaway.html

  ReplyDelete
 5. pretty color :)

  your newest follower Michelle
  pinklemonincrystal.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Oh, leidsin su blogi juhuslikult Aleksandra postituse kommentaaride seast ja pean ùtlema, et see on ùks meeldiv avastus: head pildid, stiilsed outfitid ja huvitav jutt! :)

  Mul jààb manikùùri tegemisel ilmselt kannatusest puudu, tàna òhtul ùrian jàrgida kòiki sinu nòuandeid. Tavaliselt vàrvin ma kùùsi just ennem magamaminemist ja hommikul ònneks on lakk ilusti sàilinud.

  Pàikest,
  Merilin.

  ReplyDelete
 7. Reedel just ostsin ka endale Urban Yellow tooni. Väga ilus värv minu meelest. Aga mul pole küll nii palju kannatust, et kaks tundi oodata ja seega kasutan küünelaki kiiremaks kuivatamiseks mõnda kiiresti kuivavat pealislakki. :)

  ReplyDelete
 8. amazing nail polish!
  http://thecolorbox.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. Oh,love the color of your nail polish!!!So stylish!
  http://chiccastyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Great colour, perfect for summer!

  http://www.fashionhacks.blogspot.com/

  ReplyDelete
 11. love the yelllow nail-polish!


  - True

  http://itstrued.blogspot.com/

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...