Sunday, September 2, 2012

Loreal Casting Creme Gloss Blond Amber 834
This is how my blonde hair look like after dying my hair with Loreal Casting Creme Gloss 834. I wanted my hair to be light orange caramel something..well I literally started crying after I washed this off, since it was dark chocolate not light caramel. One day has passed and I am starting to get used to this dark colour but it's definitely not the colour on the package.So another lesson I have to learn again in after every five years...don't dye your hair yourself. I never get the result that I want. 

Nagu ka eelmine aasta, tekkis ka sel korral sügise saabudes isu juustesse veidi oranžikat-punakat tooni saada. Minu sooviks oli hele karamell oranžika tooniga. Kuna mu juuksed olid eelnevalt triibutatud blondeerija ja heleda värviga, siis arvasin, et värv peaks jääma küll nagu pakendil. Aga oh ei! Ilusa heleda karamelli asemel olin tumepruun. Hakkasin sõna otseses mõttes nutma, kui värvi maha pesin ja juuksed ära kuivatatud olid. Taaskordne õppetund, mida mul iga 5 aasta tagant vaja läheb - ära värvi ise juukseid! Poe värvid on pakendil alati erinevad sellsest, mis minu juustesse jääb. Õnneks ma olen nüüd päevaga rahunenud ja juba vaikselt ära harjunud (eile tegin selle hullustüki). Hommikul ärgates oli küll must masendus veel peal. Elame näeme..hetkel on juba huvitav, et mis toone see värv võtab pesudega:)

4 comments:

 1. Karamelli toon see tõesti pole, aga igatahes ka selline pruun sobib sulle hästi :)

  ReplyDelete
 2. Värvisin kunagi sama värviga, natuke enne värvimist mõtlesin, et googeldan natuke selle tooni kohta. Netis hoiatatai siis ka igal pool, et tuleb palju tumedam kui pakil. Tõsi, oli tumedam, aga samas kulus mul juba kuu ajaga heledamaks ja läige kadus ka kuidagi kähku. Nüüd ikka üritan juuksuri juures selliseid eksperimente teha, poe värvid on liig riskantne värk.

  ReplyDelete
 3. Kahju, et sa ise rahul ei ole, aga minu meelest sobib see sulle suurepäraselt!:) Ja seda ei ütle ma lohutuseks.

  http://everythingbyeve.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Nüüdseks olen juba ära harjunud ja isegi natuke meeldib. Kuigi tumedaks värvimine tõi välja, kui katki mu juuksed ikka on. Hele värv varjab selle ära kuidagi (kuigi heledaks värvimine põhjustab katki minemist).

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...