Monday, February 4, 2013

Deborah Bioetyc Bronze self tanner and highlights


 My sisters cute little baby:)


Since the Lumene self tanner didn't do its job I tried something else. My friend gave me Deborah Bioetyc Bronze self tanner. She gave it away since she didn't like the smell. Unfortunately I must agree with her that the smell is not very good, but I'll survive it. After the lotion has filtered into skin the smell goes away. But otherwise it delivers. My skin has a light tan after four days using it and the tan is even not spotty.

Also I had my hair highlighted. Ca 4 months ago I dyed my hair to dark brown (though I wanted light brown) and after 4 months of waiting I decided that now it's time! Well, I am satisfied with the results since I was scared it might turn out orange or green or something other awful. The hairdresser said it was smart move to wait little bit and let the colour wash out the hair a little.


Kuna Lumene isepruunistav kreem ei teinud mind kuigi pruuniks otsustasin midagi muud proovida. Mu sõber andis mulle Deborah Bioetyc Bronze isepruunistuva kreemi, kuna talle ei meeldinud selle lõhn. Kahjuks pean temaga nõustuma, et kreemi lõhn on tõesti veidike ebameeldiv, kuid samas elan üle. Kui kreem on juba nahka imbunud, siis lõhn kaob ära...või ma lihtsalt harjun sellega ära. Muude omaduste poolest on kreem hea. Nelja päeva järel on mulle tekkinud väike jume ja ma pole oranž porgand ega grillkana. Kreem jääb nahale ühtlaselt ja pole siiamaani laike tekitanud.

Ma käisin ka juuksuris triipe tegemas. Ca 4 kuud tagasi värvisin kodustest tingimustes enda blondide triipudega juuksed ühtlaselt pruuniks. Kahjuks helepruun jäi tumepruunina ning ma teadsin, et millalgi tuleb valus helendamise protsess ette võtta. Aega on mööda läinud ja nüüd leidsin, et on aeg! Juuksur ka kiitis mind, et ma kohe blondeerima ei hakanud, vaid lasin värvil juustest välja tulla pesudega.
Tulemustega olen ma rahul. Juuksed on beežikad. Ma kartsin, et jäävad oranžid või rohelised või kukuvad lihtsalt peast ära. Kuna me pidime blondeerijat kasutama, siis nüüd tuleb juukseid hoolikalt maskidega turgutada.

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...