Saturday, November 22, 2014

This autumnn - all in one post:)
Mantel: MangoKui mu krunn otsustas lipsuks hakata..
                           
EKA koridorid
                            

                            


                            

                            

                            

                            


                                

                           

                          

                                      

                                     

                                     

                       

                                                
Karl Lagerfeld'i tsitaatide raamat - üks mu lemmikuid:) Tal on nii palju häid ütlusi - teravaid, inspireerivaid, poliitiliselt ebakorrektseid, pealiskaudse maailma kohta käivaid jms..

                                                 


                                  
Huuh..I think it's somehow easier to post only photos, since finding the time to write something seems quite impossible. But here I am:) What's been up is that I've been running between work, school, gym, my sister's place (I am quite happy to babysit one little angel), all sorts of beauty and fashion events, my friends's get-togethers..also I read a lot (at the moment I am reading 3 books), visit theatres (there is a film festival taking place where you can see me quit often), I try to find good new music which is inspiring..I draw a lot. I seriously eat as I walk..so if you see me running around town munching a bagel, then I apologize (I know it's not polite to eat on the street).  I try to keep a banana or muesli bar in my satchel all the time since I might not get home before bed time. 
But about my work - I love love love it..I'm so happy to be in the right place, doing the right stuff with the right people and it's amazing how much our work environment effects us. About school..at this moment I am attending only art class since university classes ended and my exams are done, for "A" jeii. But the time planned  for university classes I replaced with sports, so free time section is still quite short. I attend joga class which is not an easy one. At the first time I thought I'm in the wrong room since in first 5 minutes I was gasping and sweating all over:D Art class is the one I love the most and I am always excited to go there. There must be something really important going on if I'm skipping any lessons, since drawing is one my true passions and I wonder why I didn't do it so many years in between. When I was younger I drew literally all the time. 
Of course I have my downs.. when I have to deal daily stuff like how to get the firewood since my apartment is too big to heat it with only electric heater and all my life I have been living comfortly with central heating. And then happens something in my other apartment which I am renting out in another town and stuff like that..But in a big picture I'm happy and pleased with everything.
Also, I'm getting chinese massage now and then and this hopefully heals some of my health issues I've been having (for example my arm hurts sometimes since I fell a year ago on ice and it hasn't healed properly). I seriously recommend to go to massage every now and then, it gets all your juices going:)

Ma korra mõtlesin, et teen ainult piltpostituse, kuna see oluliselt kiirem ja lihtsam, aga siis hakkasid mõtted ja sulg jooksma ja mõnes mõttes on ikka tore, kui enda väike päevik kusagil eksisteerib. Niisiis, mu elu näeb hetkel suures joones välja selline, et ma söön samal ajal kui ma kõnnin ja kotis on alati banaan või müslibatoon olemas, kuna täiesti reaalne on maabuda koju alles magamamineku ajaks. Mu elu on jaotunud mingi valemi järgi töö, kooli, trenni, õe ja õelapse, sõprade, kõiksuguste ilu- ja moeteemaliste ürituste, raamatute, kino, joonistamise, muusika jms vahel. Koolist niipalju, et ülikooli osa on läbi, kuna osad ained lõppevad oktoobri keskel juba ära. Ma hetkel olengi kahevahel, kas kevadsemestril võtta ülikoolis aineid juurde, kuna kahjuks ma ei saanud eriti midagi suurt uut teada ja minu eesmärk oli siiski uusi teadmisi saada. Võibolla tuleks võtta praktilisemaid loovaid aineid (kuigi eks näis, mis ajal need on, kuna oluline kriteerium on, et saaks peale tööd kooli minna). Olen vist liiga palju raamatuid lugenud ja veebis surfanud ning oma osa andis ka rekaamialal töötamine. Kuid kunstikool, mu armastus, paneb hinge õhkama. Mul peab ikka tõsine põhjus olema, kui ma mõnest tunnist puudun, kuna see on lihtsalt nii mõnus. Isegi reedeti võib mind väljas käimise asemel teinekord leida kodu põrandal pliiats või pintsel käes, silmad elevusest põlemas. Mind paneb imestama, miks ma vahepeal nii palju aastaid sellega ei tegelenud, kuna nooremana ma joonistasin igal vabal hetkel. Kunstikooli mineku tõuke sain ka tegelikult lõpuks sellest, et leidsin vanemate kodust enda vanad joonistused ja hakkasin neid lappama ja mõtlesin, et miks mitte:)
Trennis hakkasin ka käima nüüd, kui ülikooli osa läbi sai. Tahtsin alustada rahulikult ja mõtlesin jooga peale. Mõeldud, tehtud..läksin tipa tapa joogatundi ja esimesel viiel minutil olin juba üle keha punane ja tilkusin higist:) Tuleb välja, et tegemist veidi teistsuguse joogaga, kus ma aastaid tagasi käisin. Aga mulle meeldib, saab natuke lihastele ja võhmale ka tööd lisaks venitusele. Lisaks saan ma aegajalt Hiina massaazi ja ma soovitan kõigil, kel vähegi võimalik ennast mõnikord läbi töötada lasta. Meie kehad kipuvad väga kinni minema pidevast istumisest ja valest kehahoiakust jms, et väike "mudimine" paneb kehamahlad käima jälle ja energiad liikuma:)
Mu uus töö meeldib mulle väga. Ma olen õiges kohas, teen õiget asja ja koos õigete inimestega. See on nii oluline minna naeratus näol tööle ja tulla ka naeratus näol töölt ära. Me veedame keskeltläbi kolmandiku enda päevast töökeskkonnas, et tasuks leida koht, kus see kolmandik toredalt möödub. Keegi tark on öelnud ja ma nõustun 100%: "Once you like your job, it's not a work anymore".
Ja viimaseks..kes pole veel pöff'le jõudnud, siis hops hops kinno! Ma olen juba päris mitu filmi ära jõudnud vaadata ja minu maailm on kindlasti oluliselt rikkamaks saanud elamuste poolest.
Kõige selle toreduse juures on muidugi ka päevi, kus ma mõtlen, et kuidas ma küll hakkama saan ja vahetevahel saab ka minu energia otsa. Nt mu uues korteris on elektri- ja ahiküte ja kuna korter on suhteliselt suur, siis elektriga seda ära ei küta ja puudega majandamise idee pani alguses küll kahe käega peast kinni hoidma…seniks, kuni ma need puud sain ja avastasin, et tegelikult on väga vahva elusa tulega sussutada ahju ääres.


No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...