Wednesday, June 8, 2011

Redesigning the home / remont
I am redesigning my home since it has been the same approx 5 years and it's enough to get little tired of the same things everywhere. On winter I changed the wallpaper in the bedroom and I need to buy the new curtains and new furniture for bedroom. Unfortunately I haven't found the curtains I like and what would fit with the wallpaper...but I keep on searching.
But few days ago me and my bf reached a decision what to do with the living room which has also an open kitchen. It is in blue and yellow colours and it is pretty intense. We concidered changing the floor also but our repairman said it can't be done with our kitchen furniture unless we buy new furniture. Our kitchen furniture is repaintable and very high-quality so we decided not to eliminate it and hoped to let the doors repaint. Well, actually there was a lot of things we had to concider. And finally I came to an idea to do it in blue and white. Like many of my clothes are:D Anyway that said, I started to look for inspiration. I will probably loose the wallpaper and have the walls painted. 


Me hakkasime kodus remonti tegema. Siiamaani on vahetatud vaid magamistoa tapeet ja üks väike seinaosa kahe toa vahel on värvitud (varem oli tapeet). Ma olen otsinud juba mitu kuud sobivat rulood/kardinaid magamistuppa, aga mitte ükski ei meeldi ja kui meeldib, siis ei sobi kuidagi tapeediga kokku..aga ma otsin edasi ja ei anna alla!
Lisaks oli meil plaan elutuba, mis on avatud köögiga, üpriski ümber teha. See osa korterist on sinine ja kollane. Alguses plaanisime ka põranda vahetust, kuid remontija tegi selgeks, et meie köögimööbliga pole see väga teostatav. Kuna uut köögimööblit osta ei tahaks hetkel, siis jäi see asi mõneks ajaks sinnapaika. Kuid paar päeva tagasi tuli mul idee, et lasen teha sini-valgeks elutoa/köögi. Sel juhul ei pea põrandat vahetama ja köögimööblit ka. Kuna köögimööbel on värvitav ja üpriski hea kvaliteediga, siis laseme tõenäoliselt osad uksed üle värvida lihtsalt valgeks (hetkel uksed kollased ja sinised). Ma arvan, et tapeedi asemel lasen seinad üle värvida. Nüüd ma mõtlen, et äkki teha üks sein effektseinaks ja ülejäänud valgeks. Ja loomulikult pean hakkama ka sinna uut rulookardinat otsima (kõige tüütum osa ausalt öeldes, sest valik on nii väike ja üksluine kuidagi Eestis...samad rulood, mis sai 6 aastat Sunorekist ostetud, on siiani seal alles).

2 comments:

  1. Love the crispy blues and whites! So refreshing.

    ReplyDelete
  2. great inspiration, like the first couch, white and blue!!!!

    xx claudia

    www.peacockfeathergirl.blogspot.com

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...