Friday, July 27, 2012

I've got my new shoes on...


Pictures are taken at the summer theatre which was performed in ancient ruins..
I am wearing my new leather shoes from Tamaris and new belt from New Yorker. I hope to find similar belt in leather also one day since leather stuff is so good. Like these shoes, they are so comfort and fit like a glove. They will definitely become one of my favorite items. And if I see something that is the "it" item, I have to buy this..otherwise it will stay haunting me..I saw similar shoes from Vagabond, but they didn't have my size left if anyone's interested.

Käisin suveteatris "Undiin" etendust vaatamas. Soovitan soojalt. Väga liigutav tükk oli ja mina sain vägagi oma teatrielamuse kätte.
Jalas olid mul uued kingad Tamariselt ning peal uus vöö New Yorkerist. Nendest kingadest saavad kindlasti ühed mu lemmikesemed, kuna need on nii mugavad ja istuvad nagu valatult. Materjaliks on nahk ja loodan tegelikult sarnase vöö ka nahast leida. Nahast jalanõud on üldse mõnusad ja mugavad. Ning tuleb ikka vanale tõdemusele kindlaks jääda: kui sattuda ilusa ja hästi istuva asja peale ja seda saab kanda suurema osa garderoobi riietega, siis tasub ost ära teha. Hiljem, kui planeeritult midagi kindlat otsima hakata, siis kindlasti ei leia. Vagabondil olid ka sarnased kingad, kuid minu suurust polnud, kui keegi sarnaseid otsib.

3 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...