Wednesday, November 7, 2012

What to do in Dublin..the nightlifeIf you visit Dublin, don't miss out the nightlife. It's definitely worth to visit the local pubs and listen live Irish bands. We had our pub night at  O'Neills. It was so much fun. Irish people usually go to pubs right after work, so they close approximately on midnight when working people go home to sleep. The cider was ca 5,5 euros if I remember correctly. Unlike the other people at the pub I wasn't a huge beer fan.

Dublinis käies ärge kindlasti jätke ka õhtul välja minema. Kohalikud pubid, kus saab siidrit või õlut juua ning kohalikku Iiri bändi kuulata, on väga lahedad. Meie käisime O'Neill pubis. Üldiselt pannakse pubid südaööl kinni, kuna iirlastel on komme pärast tööd kohe pubisse minna ja seetõttu lähevad ka varem koju (eriti, kui järgmine päev tööpäev). Kui kedagi kohalikud pubi hinnad huvitavad, siis minu 0,5 l siider maksis ca 5,5 eurot.


I think it was before that when we went to a weird nightclub. It located in the basement and one wall was covered with mirrors. The security man didn't allow us to put our bags on the floor while we were dancing or doing our gymnastic performance in front of the mirror, so we left.

Vist enne O'neilli külastust (või oli see pärast seda) läksime me ühte veidrasse ööklubisse, kus üks sein oli üleni klaasist nagu balletisaalis oleks. Ja miljöösse sisse elades hakkasime tantsukava peeglisse tegema. Kahjuks turvamehele ei meeldinud, et me selleks oma kotid maha panime ja  kuna käekotte käes hoides küll tantsida ei saa, siis me lahkusime.


Then we visited a really cool nightclub Diceys. It had an inner garden, where were the heaters and people partied outside and inside. The ticket was 5 euros (on wednesday). Music was reallly good and we danced til three in the morning. At one moment our 9 headed group expanded into 20. 

Viimasena sel õhtul külastasime Diceys ööklubi. Ma ei tea, kust mu kamraadid selle koha välja ajasid, aga koht oli viimase peal. Seal oli taga siseõu, kus olid õhusoojendajad ja inimesed pidutsesid nii sees kui väljas. Pilet oli ca 5 eurot (kolmapäevasel päeval). Muusika oli väga hea ja me tantsisime umbes kolmeni hommikul. Mingil hetkel laienes meie 9 peane ring 20'seks ja keegi hakkas ringi keskel break dance tegema..väga lahe koht, soovitan soojalt!Also, we visited Jennifer Lopez concert at O2. We preordered the tickets from ticketmaster. It was nice but since it was on our last night at Dublin I was a bit tired and couldn't dance as much as other people.

Viimasel õhtul me käisime Jennifer Lopezi kontserdil, mis oli ka tore. Kahjuks ma olin päeval nii palju kõmpinud (ja ka eelmised 3 päeva), et olin veidi väsinud ja sajaga kaasa elada ei jõudnud.The pubs and the nightlife are in the Temple bar area. Also, there is a famous Temple Bar, which we didn't find at first. I tripped into it on the last day when I was walking on random side streets looking for vintage shops. A lot of bars are called Temple bars, but there is one THE Temple Bar, but I have no idea why this one so famous is.

Põhiliselt pubid ja ööelu on Temple bar piirkonnas. Paljud pubid nimetavad ennast Temple Bar'ks, kuid ometigi on üks see "õige" Temple Bar, mis väga kuulus on...kuigi mul pole halli aimu, miks see siis kuulus on. Alguses me ei leidnud Temple Bar'i üles, kuid viimasel päeval ma komistasin täiesti suvaliselt selle otsa, kui kõrvaltänavaid pidi vintage poode otsisin.


Uuu..I found myself a superman or something..
Antud baaris käib ka väga palju turiste ja nagu näha, siis üks roheline mehike on lausa teiselt planeedilt:)There is also a Church which is made to a bar/restaurant. Unfortunately I didn't make any pictures there, but it's definitely worth to visit. You can just walk around there, but if you want to eat/drink there you have to dress nice (that's the policy written next to the door). But they are very used to that tourists just come to see how the bar/church looks like and always doesn't stay there. 

Dublinis on ka kirik/baar. Ma ei teagi, kas lihtsalt mingisse vanasse kirikusse on restoran/baar/lounge ehitatud või kuidas see nii on..Aga igastahes ukse kõrval on silt, mis ütleb, et seda kohta külastades tuleb riietuda viisakalt. Samas personal ei pane pahaks, kui seal niisama ringi vaadata, kuna nad on üpris harjunud, et turistid seda kohta kaema tulevad. Isegi väikesed suunanäitajad on, mis juhivad inimesi nii teisele korrusele kui ka keldrisse. Esimesel korrusel oli rohkem baari moodi asi, teisel korrusel restoran ja keldris lounge (vist ka ööklubi funktsiooniga).

That's it for this time!
Selleks korraks siis kõik!

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...