Friday, August 2, 2013

Summertime coolnessThat's the mood music for this post: 


While last year my summer was the shortest ever, this years has been soooo long and full of cool events and emotions. I managed to visit Pärnu 4 times, the surfers camp, Rummu, Onions Road (this way Estonians call one region by lake Peipsi)..I have visited many concerts, walked in forests to pick some mushrooms and berries (aaa...it's so relaxing), discovering my hometown, photographing, attending cool parties, so much dancing...I also started running. Since the beginning of July I can't recall a day when I wasn't out doing something exciting. 
At the first half of June I made a big decision to quit my job at Estonian largest daily newspaper. I made a wish and though my goal didn't execute the way I planned it, it still executed. I'm so happy with my decision. When you think that all doors are shut for you, life can be very surprising and open one hell of a castle for you:) We do create our own world..
Love your family and friends, take all the opportunities that life gives you, have fun..take challenges, change the stuff that doesn't please you, don't be afraid to take new steps..no decision is a wrong one.
This is my recipe for happiness:)
And listen good music!

Kui eelmine suvi oli kuidagi väga lühike, siis sel aasta oli vastupidine..soojad ilmad, palju lahedaid üritusi. Mul õnnestus käia Pärnus lausa neljal korral, siis surfilaagris, Rummus, sibulateel, mitmetel kontserditel ja festivalidel, pidudel ja ohh kui palju tantsinud. Palju olen ka metsas käinud kukekaid ja mustikaid korjamas..see on nii lõõgastav ja ühtlasi tagab mõnusa õhtusöögi. Ma olen avastanud jälle enda pildistamispisiku ja avastanud kodulinna (eriti, kui mu USA person siin oli). Mõnusad kohvikud, kaunistatud nurgatagused, mänguasjamuuseum, Toomkiriku torn. Ühtlasi alustasin ka jooksmas käimisega. Alates juuli algusest pole ühtegi päeva olnud, kui ma pole väljas midagi põnevat tegemas käinud.
Juuni esimesel poolel tegin ma suure otsuse enda elus ja tulin ära töölt Eesti suurimast päevalehest. Ma soovisin salamisi ühe soovi ja kuigi ma teadsin enda arvates täpselt, et kuidas see täide peab minema, siis elul oli väga suur üllatus minu jaoks. Mu soov täitus, kuid täpselt vastupidisel moel, kui ma seda ise eeldasin. Kui tekib tunne, et elu on su jaoks kõik uksed sulgenud, siis tasub ikka veidi uudishimulikult piiluda, kuna mõnikord peidavad uued uksed endas tervet lossi:) Lõppude lõpuks, me loome ise enda maailma..
Ole hea oma pere ja sõprade vastu..võta vastu võimalused, mis elu sulle pakub..lõbutse. Ära karda väljakutseid ja uusi samme..muuda asju, mis sulle ei meeldi. Ükski otsus pole vale otsus.
See on minu tänane õnneretsept:)
Ja kuula head muusikat!

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...